Bowling mester

Bowling kveld 22/2-2011

Dagens vinnere er Bjørnar og Joachim

Barn:
Vinner beste runde

Joachim 117
Mikael 101
Dennis 100
Sander 88
Linus 85
Petter 82
Sondre 77
Amund 64
Viktor 63
Cornelius 41

Vinner samenlagt
Joachim79117196
Mikael94101195
Dennis88100188
Linus7285157
Sander6488152
Petter8265147
Sondre7760137
Amund6455119
Viktor6354117
Cornelius394180


Voksne:
Vinner beste runde
Bjørnar156
Stian135
Ann-mari132
Kjetil128
Knut125
Tomas122
Jonas120
Thyra117
Claus112
Helene86


Vinner sammenlagt:
Bjørnar136156292
Stian134135269
Kjetil118128246
Tomas121122243
Knut113125238
Ann-mari99132231
Jonas12089209
Helene/Thyra86117203
Claus79112191

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

25.03 | 17:33

Fantastisk innsats på Hamar, men det holdt ikke helt!

...
02.03 | 21:40

jeg tror dette var den beste seiern i år.
tenk å avslutte seriespillet med gjengen med en seier mot Storhamar!!!!!!!!
stolt av dere gutter ( menn)

...
27.12 | 15:13

Husk barmarkstreningen nå i jula

...
04.04 | 01:47

Takk til Jonas, Knut, Bjørnar, Claus, Sergie og Fru.Ellefsen for en fantastisk og uforglemmelig tur. Dere gjør virkelig alt for gutta våre + litt til.

...
Du liker denne siden